Srpen 2013

Avatary #05 Shay Mitchell

31. srpna 2013 v 13:08 Avatars
Bohužel jsou jenom dva. Našla jsem z toho photoshootu jenom 2 fotky, ale strašně moc se mi líbí :3. Takže se Shay tady bude asi víc grafiky. Každopádně kdyby se někomu líbily, iveďte zdroj.

© Issi - graphics-beauty.blog.cz
Kopíruj se zdrojem!

Buttons #01 Bella Thorne

30. srpna 2013 v 15:29 Other graphic
Vždycky jsem chtěla vyzkoušek vyrobit nějký buttonek. Teď jsem to zkusila. Příjdou mě zvláštní, třeba se někomu hodit budou, i když pochybuju. Kdyžtak uvéct zdroj.

© Issi - graphics-beauty.blog.cz
Kopíruj se zdrojem!

Wallpaper #01 Rihanna

29. srpna 2013 v 12:31 Wallpapers
Už dlouho jsem chtěla zkusit vytvořir nějaký wallpaper, tak je tady. Příjde mi hrozě divný a moc se mi nelíbí. Vybrala jsem si Rihannu. Není to nejnovější fotka, ale prostě strašně se mě líbila.


© Issi - graphics-beauty.blog.cz

Inscriptions #03 Back to school

28. srpna 2013 v 7:20 Inscriptions
Jo já vím, pořád budu připomínat, že se blíží škola. Jsem hrozná :D. Ale já jsem prostě takovýhle nápisy chtěla zkusit, tak je tady máte. Asi se nikomu hodit nebudou, ale tak to nevadí. Alespoň mi napište názor, jestli se vám líbí a prostě tak. Udělala jsem dva a víc se mi teda líbí ten první.

Tak design se tu asi objeví někdy tento týden. Nebo možná začátkem přístího. Už dodělávám jenom doplňky, jako avatarm komentku apod. Doufám, že se vám design bude líbit.© Issi - graphics-beauty.blog.cz

Timetables #02 Selena Gomez

27. srpna 2013 v 14:07 Timetables
Už se nám pomalu (no celkem rychle) blíží začátek školního roku. Nevím, jak vy, ale mě se do školy vůbec nechce a příjde mě, že prádniny strašně rychle utekly. V jednom to ale má výhodu, strašně se už těším na trhlý spolužáky, protože bez nich by to prostě nebylo ono. A že jich tam trhlejch je :D. No to snad v každý třídě. Já mám náš ročník (celej) strašně moc ráda. A jsem ráda, že jsem zrovna chytla tak skvělej ročník. Já jsem C a ke konci roku jsem byla spíš B :D. Každou přestávku, někdy i v hodině jsem s kamarádkou byla v B :D. No, abych se přesunula. Vytvořila jsem jeden rozvrh se Selenou Gomez. Docela se mi i líbí.


© Issi - graphics-beauty.blog.cz

Templates #03

26. srpna 2013 v 18:15 Templates
Ani nevím, jak mě napadlo udělat šablonky. Každopádně jsou dost primitivní..vážně až moc. Kdyby je náhodou někdo chtěl, budu ráda :-). Úplně jsem si zamilovala tenhle font. Ani nevím proč, ale strašně se mě líbí :3Blend #01 Demi Lovato

26. srpna 2013 v 12:52 Other graphic
Neví jestli se tomu vůbec dá říkat blend :D. Je to prostě něco s Demi. Celkem se mi to i líbí, ale mohlo to být hezčí. Pochybuju, že se to někomu bude líbit, ale kdyžtak to klidně použijte. Ještě si můžete cokoli objednat z OBJEDNÁVKY GRAFIKY. Byla bych moc ráda, kdyby ste si něo objednali :)

Co se podzimního designu týče, už ho mám hotovej, jenom je nakonec s Ninou Dobrev. Měla bych ho nastavit někdy začátkem září, možná koncem srpna.


© Issi - graphics-beauty.blog.cz

Article pics #05 One Direction

25. srpna 2013 v 12:54 Article pics
Teď mě nějak začali bavit Article pics :D. Vzhledem k tomu, že hodně lidí má blogy o 1D a jsou teďka celkově populární, rozhodla jsem se udělat je právě s nimi. Nejsem jejich fanoušek, ale nevadí mi :D. Tak kdyby se někomu náhodou hodily, budu ráda když je použijete.

Začala jsem pracovat na podzimním designu. Podle všeho ho zatím plánuju s Demi Lovato. Chci si na něj dát záležet, tak snad se mi nějak povede :-)


© Issi - graphics-beauty.blog.cz

Article pics #04 Lana Del Rey

24. srpna 2013 v 17:13 Article pics
Jsem moc ráda, že jste mě napsali co byste chtěli za grafiku. Rozhodla jsem se udělat obrázky do článků a to s Lanou Del Rey. Jsou takový divný, ale dělala jsem je na rychlo.


© Issi - graphics-beauty.blog.cz

Co byste tu chtěli za grafiku?

23. srpna 2013 v 13:32
Vzhlehem k tomu, že mě co se týče grafiky už nic moc nenapadá, rozhodla jsem se, že napíšu tento článek. Byla bych moc ráda, kdyby ste se vyjádřili. Moc by mi to pomohlo :)