Září 2013

Shapes #06 Mix

28. září 2013 v 17:58 Shapes
Tak jsem se donutila vypatlat alespoň nějakou malou grafiku. Vybrala jsem si shapes, protože se mě dělají asi nejlíp. Dlouho jsem přemýšlela, s kým je mám udělat a nakonec jsem se rozhodla, že to bude takový mix. Snad se líbí :)


© Issi - graphics-beauty.blog.cz
Kopíruj se zdrojem!

Oznámení :D

25. září 2013 v 19:02 Deníček
Jo, já vím, vůbec sem nechodím -.- strašně to tu zanedbávám a proto pro vás mám takový malý oznam.

Důvody, proč to tak je:
  • Fotbal. Ve škole máme coca-cola cup, což je fotbalovej turnaj, takže teď pořád jenom trénujeme, aby jsme se alepsoň trochu umístili.
  • Musím se učit. Jde mi o známky a prostě na to už nesmím kašlat, tak jako to bylo do teď, takže se jenom učím, učím, učím -.-
  • Kamarádi. To snad mluví za vše. Přece život se neskládá jenom ze sedení u pc a trapným čumněním do monitoru. Za svoje kámoše bych byla schopna objetovat cokoli.
  • Myšlenky. Jo, prostě nemám vůbec myšlenky na pc a na grafiku a blog už vůbec ne. Moje myšlenky jsou v poslední době trochu někde jinde, což mě i docela štve
  • Nestíhám. V poslední době, vůbec nic nestíhám. Málem mě ujede bus, potom jsem s kámošema někde a do třídy dobehnu až po zvonění při čemž si vyslechnu kecy typu kde jsem byla apod.
Takže promiňte, ale moc tu asi vážně nebudu. Na pc jsem 1 max. 2x do týdně (nepočítám víkend) takže se omlouvám :)

Inscriptions #04 Hello autumn

22. září 2013 v 13:54 Inscriptions
Tak a přichází nám podzim. Není to tak dávno kdy začínalo léto a už končí. Strašně rychle to ubíhá. Akorát věnku už teď pamalu začně pršet a být škaredě. Ale to předtím ty barevné listy všude kolem, to je prostě úžasný. Strašně se mi to líbí. Proto jsem taky vytvořila tyhle nápisy. Nevím, jestli se někomu budou hodit.
A ještě mám na vás takovou jednu otázku. Posloucháte někdo Duffa? Jestli né, určitě doporučuju, si nějakou jeho písničku pochlechnout.


© Issi - graphics-beauty.blog.cz
Kopíruj se zdrojem!

Shapes #05 Football

21. září 2013 v 12:50 Shapes
Zse další shapes se sportem. Tentokrát jsem si vybrala fotbal, protože patří s mým nejoblíbenějším sportům. Nevím, jestli je někdo použije, spíš ne, protože kdo by je chtěl, když jsou s tématikou fotbal? :D No kdyžtak uveďte zdroj :)


© Issi - graphics-beauty.blog.cz
Kopíruj se zdrojem!

Ordered graphic #04

19. září 2013 v 16:22 Ordered graphic
Promiň, že mě to tak dlouho trvalo, ale nemám vůbec, vůbec čas. Podle toho to taky vypadá :D. No doufám, že se ti to líbí a prosím někam kdyžtak uveď zdroj :)


Signatures #03 Selena Gomez

18. září 2013 v 16:48 Signatures
Opět se omlouvám za mou neaktivitu, ale jsem teďka strašně vytížená. Přijíždím domů kolem 7 hodiny večer a jdu se učit. Do toho z holkama trénujeme fotbal, který hrajeme za školu, takže toho mám vážně dost. Jsem ráda, když se dostanu na pc, ale to je tak max. na 10 minut a ještě něco hledám do školy, takže na blog mám min. času. Vyrobila jsem pouze jednu signaturu, která je ještě k tomu ošklivá, ale vůbec nemám čas :D.


© Issi - graphics-beauty.blog.cz

Article pics #06 Lily Collins

15. září 2013 v 12:06 Article pics
Strašně mě ty article pics baví :D. A tyhle fotky Lily jsou naprosto úžasný a dokonalý. Celkem se mi to i líbí, ale mohlo to býr lepší. Třeba to někdo využije :)

© Issi - graphics-beauty.blog.cz

Past design #03 ft. Nina Dobrev

14. září 2013 v 13:31 Past designs
Tak a je tu nový design. Konečně. Už to potřebovalo změnu a jeslikož je teď venku takové podzimní počasí je tu zrovna tenhle design. Jsem s ním docela spokojená, je to jediný design, který mi zatím úplně vychází. Hodně dlouho jsem se rozmýšlela, jestli ho mám nastavit nebo a nakonec jsem ho nastavila, tak snad se vám líbí :)

Jak si můžete všimnout zrušila jsem affiliates a místo toho jsem udělala favourites. Prostě blogy na které ráda chodím :)

with: Nina Dobrev / doba: 2,5 h. / by: me / spokojenost: 75% / náhled

Nebudu tu tak často

11. září 2013 v 19:24 Deníček
Ahoj. Nadpis mluví za vše. Prostě teď nemám vůbec čas na blog, pořád někde lítám a na pc se dostanu jenom málo kdy. Příjde mi, že prostě nemám na nic čas. Takže affs se budu snažit obíhat pravidelně, protože to mi jde i přes mobil a na tom jsem o něco častěji. Akorát s článkama to bude takové trošičku omezenější. Doufám, že to vydržíte a já se budu snažit, alespoň o víkendech něco vyrobit, abych měla co přednastavovat. Snad vám to nevadí. Pár článků se tu do týdně objeví, ale určitě to nebude pravidelně každý den, nebo i vícekrát denně.

Shapes #04 Shay Mitchell

8. září 2013 v 18:37 Shapes
Mám tady pro vás několik věcí takže:
1. Chci se vám moc omluvit, že jsem od pátku nic nepřidala, ale pokračovala jsem v hodech a na blog sem neměla vůbec čas. Můžu vám říct, že včera jsem do "trošku" přehnala, takže mě bylo večer ukrutně špatně :D. Ale stálo to za to. Celé hody jsem si perfektně užila a doufám, že se za rok povedou přesně tak, nebo ještě líp.

2. Co se týče podzimního design s Ninou, nemám vůbec chuť ho nastavit, takže možná ještě udělám nový. Nevím proč, ale nějak se mi do toho nechce.

3. Přemýšlím o tom, že zruším affiliates a udělám jako většina blogu favourites. Blog chci mít pro zábavu a né jako povinost, že musím oděhnout affs. Vždyť je stejně neobíhám a chodím na blog jenom na takové ty mé oblíbené. Tohle ale ještě nevím jistě.

Tak a teď už konečně k těm shapes. Já vím jsou zase se Shay Mitchell, ale těmhle fotkám, jsem prostě nemohla odolat. Jsou tak ůžasný :3. Kdyby ste je někdo chtěli, tak prosím uveďte zdroj.


© Issi - graphics-beauty.blog.cz
Kopíruj se zdrojem!