Article pics

Article pics #06 Lily Collins

15. září 2013 v 12:06
Strašně mě ty article pics baví :D. A tyhle fotky Lily jsou naprosto úžasný a dokonalý. Celkem se mi to i líbí, ale mohlo to býr lepší. Třeba to někdo využije :)

© Issi - graphics-beauty.blog.cz

Article pics #05 One Direction

25. srpna 2013 v 12:54
Teď mě nějak začali bavit Article pics :D. Vzhledem k tomu, že hodně lidí má blogy o 1D a jsou teďka celkově populární, rozhodla jsem se udělat je právě s nimi. Nejsem jejich fanoušek, ale nevadí mi :D. Tak kdyby se někomu náhodou hodily, budu ráda když je použijete.

Začala jsem pracovat na podzimním designu. Podle všeho ho zatím plánuju s Demi Lovato. Chci si na něj dát záležet, tak snad se mi nějak povede :-)


© Issi - graphics-beauty.blog.cz

Article pics #04 Lana Del Rey

24. srpna 2013 v 17:13
Jsem moc ráda, že jste mě napsali co byste chtěli za grafiku. Rozhodla jsem se udělat obrázky do článků a to s Lanou Del Rey. Jsou takový divný, ale dělala jsem je na rychlo.


© Issi - graphics-beauty.blog.cz

Article pics #03 Taylor Swift

6. srpna 2013 v 7:02
Bal tady žádost o article pics s Taylor Swift, tak jsou tady. Potěšilo mě, že se vám moje grafika líbí. Snad se líbí. Zdroj sem tam napsala :)

© Issi - graphics-beauty.blog.cz

Article pics #02 Nina Dobrev

3. srpna 2013 v 19:39
Zkoušela jsem další article pics a to s Ninou Dobrev. Příjdou mě, že nedopadly tak hrozně, jako ty předchozí, ale pochybuju, že se někomu budou hodit.

© Issi - graphics-beauty.blog.cz

Article pics #01 Ashley Tisdale

1. srpna 2013 v 16:10
Vůbec jsem se nemohla rozhodnout s kým je udělám a nakonec jsou s Ashley Tisdale. Moc nedoufám v to, že by je někdo chtěl, ale kdyby jo, byla bych ráda.


© Issi - graphics-beauty.blog.cz
 
 

Reklama