Inscriptions

Inscriptions #04 Hello autumn

22. září 2013 v 13:54
Tak a přichází nám podzim. Není to tak dávno kdy začínalo léto a už končí. Strašně rychle to ubíhá. Akorát věnku už teď pamalu začně pršet a být škaredě. Ale to předtím ty barevné listy všude kolem, to je prostě úžasný. Strašně se mi to líbí. Proto jsem taky vytvořila tyhle nápisy. Nevím, jestli se někomu budou hodit.
A ještě mám na vás takovou jednu otázku. Posloucháte někdo Duffa? Jestli né, určitě doporučuju, si nějakou jeho písničku pochlechnout.


© Issi - graphics-beauty.blog.cz
Kopíruj se zdrojem!

Inscriptions #03 Back to school

28. srpna 2013 v 7:20
Jo já vím, pořád budu připomínat, že se blíží škola. Jsem hrozná :D. Ale já jsem prostě takovýhle nápisy chtěla zkusit, tak je tady máte. Asi se nikomu hodit nebudou, ale tak to nevadí. Alespoň mi napište názor, jestli se vám líbí a prostě tak. Udělala jsem dva a víc se mi teda líbí ten první.

Tak design se tu asi objeví někdy tento týden. Nebo možná začátkem přístího. Už dodělávám jenom doplňky, jako avatarm komentku apod. Doufám, že se vám design bude líbit.© Issi - graphics-beauty.blog.cz

Inscriptions #02 Hiatus

7. srpna 2013 v 6:12
Nápisy mi moc nejdou, ale přesto jsem si říkala , že je zkusím. Vzhledem k tomu, že hodně lidí jezdí na dovolený a je neaktivní, udělala jsem nápis Hiatus. Je strašně jednoduchý, se třeba se někomu bude hodit.

Inscriptions #01 affiliates

1. srpna 2013 v 15:44
Začala jsem se nudit, tak jsem zapnula PS a vzniklo z toho tohle :D. Vůbec nevím, jak mě napadlo napsat to do mraků. Fakt šílenej nápad. Podle toho to taky vypadá. Zapoměla jsem na zdroj, stejně to nikdo používat nebude tak co :D Kdyžtak ho tam ale prosím uveďte..


© Issi - graphics-beauty.blog.cz
Kopíruj se zdrojem!!


 
 

Reklama