Ordered designs

Ordered design (for twilight666)

21. srpna 2013 v 18:12
Do tohohle designu se mě vůbec nechtělo a taky podle toho vypadá. Pomalu se nám blíží škola a mě se zdá že zrovna nemám takový to nejlepší období. Pochopím když se ti nebude líbit, ale když jo tak mi napiš do komentářů a já ti pošlu potřebne věci na nastavení..

for: VerčaTVD / spokojenost: 25% / Issi - graphics-beauty / doba: 1h / náhled

Ordered design (for kacenqa-kacisekk-kaculik)

15. srpna 2013 v 13:28
Tenhle design jsem přesně 5x předělávala :D. Pořád sem nemohla vymyslet nic normálního. No, tohle taky není žádnej zázrak, ale je to lepší. Pokud se ti líbí, tak mi pošli heslo na email: graphics-beauty@seznam.cz a já ti ho nastavím. Nastavím ti ho ale až za týden, protože v sobotu jedu do čech. Taktéž až se vrátím udělám design pro VerčaTVD :)

for: Bella-Kejtý<3 / spokojenost: 70% / Issi - graphics-beauty / doba: 2h / náhled

Ordered design (for jukniseonline)

12. srpna 2013 v 11:58
Chtěla si aby byl nějaký hodně jednoduchý, tak snad sem to splnila :). Jména k holkám jsem napsala úplně v pohodě. Kdyby se ti teda líbil, tak mi napiš na email: graphics-beauty@seznam.cz heslo a já ti ho nastavím :)

for: Jukniseonline ;) / spokojenost: 59% / Issi - graphics-beauty / doba: 1,5h. / náhled

Ordered design (for arinya)

11. srpna 2013 v 13:59
První design z objednávku a takováhle hrůza. Nikdy jsem nedělala nic s podobným motivem a doufám, že už nikdy dělat nebudu :D. Ten design je příšernej, vypadáto, jako by byl dělanej v Picmonkey.com. Prostě hrůza, pochopím když se ti nebude líbit. Když jo napiš mi na email graphics-beauty@seznam.cz heslo a já ti ho nastavím :) Ještě se ti omlouvám, že jsem tam nedala nic s goth, ale nějak mě to tam nesedělo, tak tam máš jenom vílu a doufám, že to teda působí nějak depresivně :D.

for: Arinya Absinthe / spokojenost: 21% / Issi - graphics-beauty / doba: 1h / náhled
 
 

Reklama