Past designs

Past design #04 Little mix

6. října 2013 v 12:31
A je tu skoro po měsíci nový design. Na ten s Ninou už jsem měla přímo alergii. Ale myslím si, že tohle je příjemná změna a soudám, že se vám design líbí. Chtěla bych ještě napsat, že základy barev sladila Chloé. Sice jsem barvy trošku pozměnila, ale příjde mi fér, abych ji sem uvedla. S designem jsem si dala docela práci, tak doufám, že s ním budete spokojeni. Ještě musím udělat nějaké dodělky a rozzřezat horní menu, ale měla bych to stihnout během dneška udělat :).

with: Little mix | doba: 3 hod. | by: me | spokojenost: 90% / náhled

Past design #03 ft. Nina Dobrev

14. září 2013 v 13:31
Tak a je tu nový design. Konečně. Už to potřebovalo změnu a jeslikož je teď venku takové podzimní počasí je tu zrovna tenhle design. Jsem s ním docela spokojená, je to jediný design, který mi zatím úplně vychází. Hodně dlouho jsem se rozmýšlela, jestli ho mám nastavit nebo a nakonec jsem ho nastavila, tak snad se vám líbí :)

Jak si můžete všimnout zrušila jsem affiliates a místo toho jsem udělala favourites. Prostě blogy na které ráda chodím :)

with: Nina Dobrev / doba: 2,5 h. / by: me / spokojenost: 75% / náhled

Past design #02 ft. AnnaSophia Robb

8. srpna 2013 v 15:28
Ten design předtím s Lucy Hale byl jen takovej provizorní, než vymyslím nějakej lepší. A je tady. Jsem s ním docela spokojená. Celkem se mi líbí. Doufám, že se vám bude taky líbit. Ještě ho musím rozzřezat, to ale až večer. Tak co líbí se vám?

with: AnnaSophia Robb / doba: 3h. / by: me / spokojenost: 70% / náhled
 
 

Reklama