Shapes

Shapes #06 Mix

28. září 2013 v 17:58
Tak jsem se donutila vypatlat alespoň nějakou malou grafiku. Vybrala jsem si shapes, protože se mě dělají asi nejlíp. Dlouho jsem přemýšlela, s kým je mám udělat a nakonec jsem se rozhodla, že to bude takový mix. Snad se líbí :)


© Issi - graphics-beauty.blog.cz
Kopíruj se zdrojem!

Shapes #05 Football

21. září 2013 v 12:50
Zse další shapes se sportem. Tentokrát jsem si vybrala fotbal, protože patří s mým nejoblíbenějším sportům. Nevím, jestli je někdo použije, spíš ne, protože kdo by je chtěl, když jsou s tématikou fotbal? :D No kdyžtak uveďte zdroj :)


© Issi - graphics-beauty.blog.cz
Kopíruj se zdrojem!

Shapes #04 Shay Mitchell

8. září 2013 v 18:37
Mám tady pro vás několik věcí takže:
1. Chci se vám moc omluvit, že jsem od pátku nic nepřidala, ale pokračovala jsem v hodech a na blog sem neměla vůbec čas. Můžu vám říct, že včera jsem do "trošku" přehnala, takže mě bylo večer ukrutně špatně :D. Ale stálo to za to. Celé hody jsem si perfektně užila a doufám, že se za rok povedou přesně tak, nebo ještě líp.

2. Co se týče podzimního design s Ninou, nemám vůbec chuť ho nastavit, takže možná ještě udělám nový. Nevím proč, ale nějak se mi do toho nechce.

3. Přemýšlím o tom, že zruším affiliates a udělám jako většina blogu favourites. Blog chci mít pro zábavu a né jako povinost, že musím oděhnout affs. Vždyť je stejně neobíhám a chodím na blog jenom na takové ty mé oblíbené. Tohle ale ještě nevím jistě.

Tak a teď už konečně k těm shapes. Já vím jsou zase se Shay Mitchell, ale těmhle fotkám, jsem prostě nemohla odolat. Jsou tak ůžasný :3. Kdyby ste je někdo chtěli, tak prosím uveďte zdroj.


© Issi - graphics-beauty.blog.cz
Kopíruj se zdrojem!

Shapes #03 Tigers

20. srpna 2013 v 7:35
Zkoušela jsem něco se zvířecími motivy a dopadlo to takhle. Schválně jsem udělala každý v jiném tvaru. Třeba se vám to bude líbit.

© Issi - graphics-beauty.blog.cz

Editorials #01 surfing

9. srpna 2013 v 12:07
Strašně moc se i už dlouho líbí surfing. Příjde mi to úžasný sport, ale taky strašně těžký a myslím, že je těžké se naučit surfovat. Proto jsem si i pro tyhle editorials vybrala právě surfing. Kdybych se jednou dostala na Hawaii (ráje surfařů), tak bych to chtěla určitě vyzkoušet.© Issi - graphics-beauty.blog.cz

Shapes #02 Ashley Benson

4. srpna 2013 v 7:20
Tyhle shapes se mi možná docela líbí, nato, že jsem je vytvářela já :D. Můžete je používat libovolně jak chcete.


© Issi - graphics-beauty.blog.cz

Shapes #01 Demi Lovato

2. srpna 2013 v 7:40
Tady těch shapes s Demi Lovato jsem chtěla udělat dost, ale bohužel jsou jendom 2. Potom se mi totiž sekl počítač a už mi nenaběhl a teď to taky nejde :/. Snad se to zpraví :). Kdyby někdo chtěl, tak si může něco objednat z objednávky drobné grafiky. Ty shapes mě příjdou takové strašně jednoduché, ale třeba se někomu budou líbit :)


© Issi - graphics-beauty.blog.cz
Nemažte zdroj!!
 
 

Reklama