Signatures

Signatures #04 Little mix

5. října 2013 v 11:50
Tak po dlouhém týdnu, je tu zase nějaká grafika. Mám čas, tak jsem vytvořila signaturu. Plánuju i vytvořit, nějaký nový design, protože tenhle se mi moc nelíbí. Ještě nevím, jestli ho udělám, ale jestli ano, tak bude určitě s Little mix. Nějak sem si je teď oblíbila :)


© Issi - graphics-beauty.blog.cz

Signatures #03 Selena Gomez

18. září 2013 v 16:48
Opět se omlouvám za mou neaktivitu, ale jsem teďka strašně vytížená. Přijíždím domů kolem 7 hodiny večer a jdu se učit. Do toho z holkama trénujeme fotbal, který hrajeme za školu, takže toho mám vážně dost. Jsem ráda, když se dostanu na pc, ale to je tak max. na 10 minut a ještě něco hledám do školy, takže na blog mám min. času. Vyrobila jsem pouze jednu signaturu, která je ještě k tomu ošklivá, ale vůbec nemám čas :D.


© Issi - graphics-beauty.blog.cz

Signatures #02 Demi Lovato

17. srpna 2013 v 7:10
Tak jsem vytvořila další signaturu. Tentokrát je s Demi. Docela se mi i líbí. Kdyby ju někdo chtěla, tak prosím uveďte zdroj.


© Issi - graphics-beauty.blog.cz
Kopíruj se zdrojem!

Signatures #01 Pretty Little Liars

12. srpna 2013 v 7:45
Vytvořila jsem první signaturu v životě :D. je s PLL, protože je mám ráda a nějak mě napadlo, že to zkusím právě s nimi. Myslím si, že na první pokud vůbec, to nedopadlo až nějak extra nejhůř.


© Issi - graphics-beauty.blog.cz
 
 

Reklama