Timetables

Timetables #03 flower

1. září 2013 v 19:17
Udělala jsem úplně strašně jednoduchej rozvrh. S kytkami. Zítra už nám to začíná. Nééé. Vůbec se mi do školy nechce. Na tehle rozvrh jsem nepsala ani zdroj, protože ho nikdo chtít nebude :D

Timetables #02 Selena Gomez

27. srpna 2013 v 14:07
Už se nám pomalu (no celkem rychle) blíží začátek školního roku. Nevím, jak vy, ale mě se do školy vůbec nechce a příjde mě, že prádniny strašně rychle utekly. V jednom to ale má výhodu, strašně se už těším na trhlý spolužáky, protože bez nich by to prostě nebylo ono. A že jich tam trhlejch je :D. No to snad v každý třídě. Já mám náš ročník (celej) strašně moc ráda. A jsem ráda, že jsem zrovna chytla tak skvělej ročník. Já jsem C a ke konci roku jsem byla spíš B :D. Každou přestávku, někdy i v hodině jsem s kamarádkou byla v B :D. No, abych se přesunula. Vytvořila jsem jeden rozvrh se Selenou Gomez. Docela se mi i líbí.


© Issi - graphics-beauty.blog.cz

Timetables #01 Nina Dobrev

18. srpna 2013 v 6:12
Blíží se pomalu škola a tak jsem si řekla, že zkusím vytvořit rozbrh hodin. Vůbec jsem nevěděla jak na to. Nakonec to dopadlo takhle. Myslím si, že ho nikdo nepoužije, ale za pokus to stálo.


© Issi - graphics-beauty.blog.cz
 
 

Reklama